שאלות ותשובות

יש לכם שאלות?

אנחנו כאן עם התשובות!

שימו לב! עקב משבר הקורונה ועומס בהזמנות זמני האספקה עשויים לחרוג מהרגיל.

בתקופה עמוסה זו, יכולו חריגות מעל 7 ימי עסקים עם שליח עד הבית לכל כתובת שתבחרו בעת ההזמנה.

שימו לב! בתקופת חודשי נובמבר-דצמבר כאשר מתקיימים מבצעי בלאק פריידי, שופינג איי אל וסייבר מאנדיי, יכולו עיכובים בזמני האספקה.

השליח שלנו יגיע אליכם בשעה שנוחה לכם, בתיאום טלפוני מראש.

או, טוב שאתם שואלים – אצלנו המשלוח הוא בעלות של 25 ש"ח בלבד עם שליח שמגיע אליכם לכל מקום שתבחרו.

מעדיפים לבוא לבקר אותנו ועל הדרך לאסוף את הנעליים החדשות שלכם? אין בעיה אנחנו נמצאים ברחוב שבזי 10, יהוד.

אתם לא פראיירים  אתם. במקרים שהמידה לא מתאימה או שהנעל לא נוחה (למשל לוחצת), אנא שלחו לנו info@limeshoes.co.il ואנחנו כבר נדאג לשליח שיגיע אליכם תוך 2 ימי עסקים לאיסוף הנעל. במידה שלא נעשה שימוש בנעל תוכלו  לבחור בין החלפת המידה או הנעל לבין זיכוי כספי מלא.

עוד שאלה במקום – כי ההחזרה היא חינם עד 30 יום ממועד הרכישה, אם אתם לא מרוצים מהמוצר מכל סיבה שהיא. במסגרת זמן זו, אף מגיעה לכם החלפה ראשונה של מידה או צבע על חשבוננו, עם שליח עד הבית!

אז ככה: התקשרו למוקד שירות הלקוחות, במספר: 054-6832353, או שילחו info@limeshoes.co.il ונציגי השירות שלנו כבר ידאגו לכל השאר. לשם החזרת המוצר שנרכש וביטול ההזמנה יש לוודא כי: 1. לא נעשה שימוש במוצר ו/או נגרם פגם, נזק או לכלוך; 2. המוצר נשמר באריזה המקורית.

ההחלפה הראשונה עלינו – כל החלפה נוספת שתרצו לבצע בעזרת שליח תעלה לכם 25₪.

שאלה מצוינת. והתשובה: בזכות חוק היבוא המקביל, המאפשר יבוא מוצרים מקוריים של מותגים איכותיים במחירים משתלמים מאי פעם.

השאלה הכי טובה עד עכשיו. רואים שאתם מבינים עניין. האמרה המפורסמת מקורה למעשה בטעות היסטורית, והאמת היא שלסבתא היו גם היו גלגלים, אבל היא פשוט סירבה להשתמש בהם כל עוד אין לה נעליים. אז סבתא הגענו, אנחנו כאן בשבילך.